Mēbeļu ražošanas līderis Somijā, kvalitātes un industriālo inovāciju jomā kopš 1928. gada. Isku mērķis ir nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes mēbelēm, nodrošinot atbildīgu ražošanu. Isku ražotne Lahti, Somijā ir viena no vismodernākajām ražotnēm mēbeļu industrijā Eiropā. Ražotne ne tikai ražo standarta risinājumus, bet spēj saražot individuālus risinājumus pēc klientu vēlmēm.

Isku vērtības

Isku pašreizējās vērtības tika noteiktas 2012. gadā. Tās ir balstītas uz mūsu uzņēmuma nosaukumu. Somu valodas vārdi, kas ir atvasināti no burtiem I, S, K un U veido mūsu darbības vērtības: iedvesmojošs, somisks, gatavs uzklausīt un attīstošs.

  • Inspiroiva (iedvesmojošs)
  • Suomalainen (somisks)
  • Kuunteleva (gatavs uzklausīt)
  • Uudistuva (attīstošs)

Isku vēlas iedvesmot un iedrošināt savus klientus, personālu un partnerus, lai radītu veiksmes stāstus. Isku somiskās saknes ir svarīga un acīmredzama vērtība uzņēmumam. Kopš 1928. gada Isku ir paļāvies uz somu darbu, kompetenci un kvalitāti. Spēja klausīties ir nepieciešama ilgtspējīgai attīstībai. Uzklausot klientus, kolēģus un partnerus, mēs varam visu laiku uzlabot sevi.

Misija, stratēģija un vīzija

Isku misija ir radīt veiksmes stāstus savu klientu mājās, virtuvēs, skolās, darbavietās un sabiedriskajās telpās. Radošs dizains, somu kvalitāte un apkalpošana saskaņā ar klientu vajadzībām ir galvenie uzņēmuma darbības elementi. Isku stratēģija vai darbību virziens ir diezgan vienkāršs: sniegt vislabākos pakalpojumus. Tā kā Isku darbojas mēbeļu tirdzniecības jomā, stratēģijas izejas punkts ir orientēšanās uz klientu vajadzībām. Mēs dzīvojam pakalpojumu sabiedrībā, tādēļ mūsu mērķis ir sniegt klientiem tikai vislabāko. Vislabākais pakalpojums ieliek pamatu ilgtspējīgai darbības attīstībai. Daļa no vislabākā pakalpojuma sniegšanas ir cienīt uzņēmuma personālu, partnerus un apkārtējo vidi. Isku vīzija ir kļūt par viscienījamāko un visvairāk ieteikto uzņēmumu iekštelpu dekorēšanas jomā. Isku vēlas kļūt par visvairāk meklēto izvēli gan no darbinieku, gan partneru puses. Šo mērķi nevar sasniegt bez atbildīgas rīcības un ilgtspējīgas attīstības. Isku veiksmes stūrakmeņi ir tā klienti un personāls, evolūcija, ilgtspējīga attīstība un partneri.

Vides atbildība

Isku nepārtrauktās vides pārvaldības uzlabošana ir balstīta uz vides likumdošanas un regulu, kā arī klientu un citu ieinteresēto personu vēlmju un cerību izpildīšanu.

Uzņēmumā Isku rēķināšanās ar apkārtējo vidi ir pašsaprotama lieta visiem Isku darbiniekiem. Darbības un preču ietekmes uz vidi samazināšana tiek uzraudzīta kā daļa no biznesa attīstības pārraudzības. Isku komanda ir pielikusi milzīgas pūles, lai samazinātu radīto atkritumu daudzumu un gaisā izlaistās emisijas.

Sertificēta koksne

Sertificētas koksnes izmantošana nozīmē, ka ISKU atbalsta ilgtspējīgu mežsaimniecību un koksnes materiālu likumīgu lietošanu. Pārstāvot PEFC serifikātu, mēs, mūsu klientiem parādām to, ka esam atbildīgi. Koksnes ceļš no meža līdz mūsu ražotnei, tiek rūpīgi uzraudzīts. Mums, ISKU, tas nozīmē, ka esam nodrošinājuši kvalitāti katrai koka detaļai, kas izmantota mēbeļu ražošanā.

No visiem ISKU piedāvātajiem kokmateriāliem, vairāk nekā 80%, ir PEFC sertificēti. Pārējie ir FSC sertificēti vai to kvalitāte tiek nodrošināta citā veidā. Nākotnē tiek plānots palielināt PEFC sertificētās koksnes daļu. Sertifikāts attiecas uz koksnes izejvielām un komponentiem, kas iegādāti mājas un sabiedrisko vietu mēbeļu ražošanai.

PEFC sertificētos produktus var identificēt pēc PEFC etiķetes uz produktiem, cenu marķējuma, produktu paletes vai ar produktiem saistītajos dokumentos. Etiķeti var pievienot produktiem, kuros ir vairāk nekā 70% PEFC sertificētās koksnes. Sertifikāta piešķiršanai nepieciešama neatkarīgas puses veikta revīzija un apstiprinājums tam, ka koksnes izcelsmes izsekošana atbilst PEFC standarta prasībām. Kā “neatkarīgs” tiek saprasta kontroles organizācija, kas nav saistīta ar piegādes ķēdes dalībniekiem, sertifikācijas sistēmu vai tās atbalstītājiem. Sertifikācijas prasību izpildi uzrauga sertificēšanas uzņēmums, kuru iestādes ir neatkarīgas un kompetentas. ISKU koksnes izsekošanas sistēmu pārbaudīja Bureau Veritas Finland.