Pasaules klases dizains no Somijas

Mums, būt Somijas uzņēmumam ir gan resurss, gan lepnums. Somijas dabā atrodamās krāsas, formas kalpo kā iedvesmas avots. Mēs izceļam ilgtspējīgus risinājumus un videi draudzīgas izvēles, vienmēr saudzējot dabu. Šie principi ir bijuši ļoti svarīgi jau kopš 1928. gada.

Vietējā ražošana mums vienmēr ir bijusi svarīga. Visa ražošana ir centralizēta Lahti, Somijā.

Papildus plašajam pārdošanas un servisa tīklam Somijā, ISKU šobrīd darbojas 16 valstīs visā pasaulē – Ziemeļvalstīs, Baltijā (tai skaitā Latvijā), Polijā, Krievijā, Kazahstānā, Francijā, Tuvajos Austrumos un Ķīnā.

Modernizēta rūpnīca labākam servisam un mazākam oglekļa pēdas nospiedumam

Mūsu klienti, darbinieki, partneri un pastāvīga ilgtspējīga attīstība ir mūsu panākumu pamatā. Kopš 2015. gada esam veikuši lielas investīcijas rūpnīcas modernizācijā, ražošanas procesā un tās sistēmās, loģistikā, kā arī darba ergonomikā. Procesi ir padarīti efektīvāki, lai nodrošinātu labāku apkalpošanu. Pilnībā visas iekārtas un ražošanas līnijas ir jaunas.

Mūsu modernizētā rūpnīca Lahti ir kļuvusi par etalonu atbildīgai ražošanas darbībai. Mēs uzsveram ekoloģiskās izvēles jau no paša projektēšanas procesa sākuma un vienmēr rīkojamies atbildīgi, godinot savu vidi. Cieņa pret vidi ir pašsaprotama visiem ISKU darbiniekiem. Uzņēmējdarbības attīstības monitoringa ietvaros tiek uzraudzīta darbības un produktu ietekmes uz vidi samazināšana.

Mūsdienu tehnoloģijas apvienojumā ar roku darbu

ISKU kvalitāte nozīmē rūpīgi pārdomātu produkta dizainu, profesionālu meistarību, rūpīgi pārbaudītus materiālus un videi draudzīgu, atbildīgu ražošanu. ISKU rūpnīcā ir pasaulē vismodernākās ražošanas tehnoloģijas. Spilgts piemērs ir Grada līnija – termoformētas koka plātnes kombinācija ar robottehnoloģiju un mašīnu līniju paātrina mēbeļu ražošanu par 60% un samazina izpildes laiku no 90 minūtēm līdz 9 minūtēm.

Tomēr mūsdienu tehnoloģijām ir nepieciešams arī cilvēka pieskāriens, lai tas darbotos pēc iespējas labāk. Mūsu rūpnīcā strādā 400 profesionāļu. Meistarība un materiālu izpratne ir ļoti svarīga, jo mainās kolekcija, produktu dizains un materiāli. Mūsu ražošanā katrs produkts ir marķēts ar kvalitātes uzlīmi un ar roku rakstītu parakstu kā augstas kvalitātes garantiju.