Pirmā lapa » Vebinārs

Kā padarīt skolu par drošu un veselīgu vietu mācībām un darbam Covid-19 pandēmijas laikā un pēc tās?

Šis ir bezmaksas tiešsaistes seminārs, lai palīdzētu Jums, kā skolas direktoram, skolotājam vai ar izglītības sistēmu saistītam profesionālim, aptvert Covid-19 problēmas. Tāpat, vebinārs būs lielisks palīgs tiem dizaineriem un arhitektiem, kas šobrīd strādā pie jauniem skolas projektiem. Lai padarītu skolu par veselīgāku un drošāku vidi, ar padomiem dalīsies vadošie eksperti no Somijas.

Visiem vebināra dalībniekiem dāvana! ISKU dāvina 500€ kuponu katrai skolai, kuras pārstāvis piedalīsies vebinārā. Kupons aktīvs pasūtījumiem virs 5000€ un jāizlieto līdz 2020. gada 30. novembrim! 

Otrdien, 2020. gada 13. oktobrī plkst. 14.00. Vebināra ilgums: 1 stunda

Tiešsaistes seminārs notiks angļu valodā. Semināra laikā un pēc tā, būs iespēja saņemt informāciju arī latviešu valodā.

Vietu skaits ierobežots – reģistrējies tagad:

KĀPĒC PIEDALĪTIES?

  • Uzziniet jaunākās aktualitātes par to, kā cīnīties pret Covid-19 mācību iestādēs
  • Padomi, kā padarīt skolas vidi drošāku un veselīgāku
  • Uzziniet par jaunākajām inovācijām, kā skolas vidē samazināt mikrobu izplatību ar antimikrobu risinājumiem
  • Iegūstiet 500€ kuponu ISKU skolas mēbeļu iegādei

Nākotnes mācīšanās – pārdomāts skolas dizains

Jani Ristimäki

Arhitekts

Kā esošās skolas ēkas pielāgot mūsdienu vajadzībām?

Padomi par to, kā pielāgot esošās skolas telpas un ko ņemt vērā būvējot jaunu skolu, lai tā atbilstu mūsdienu mācīšanās metodēm.

Biogrāfija

Jani Ristimäki ir Somijas arhitektūras uzņēmuma Parviainen Architects LTD partneris un vadošais arhitekts. Helsinkos bāzētais Parviainen Architects ir viens no lielākajiem dizaina uzņēmumiem Somijā ar gandrīz 60 gadu vēsturi un plašu projektu klāstu. Jani izstrādā projektus, kur dizains apvienots ar mūsdienīgām mācīšanās pieejām.

Jani ir liela arhitekta pieredze izstrādājot sabiedriskās telpas: sākot ar bērnudārziem līdz universitāšu ēkām un bibliotēkām. Vairāk nekā 20 gadu laikā viņš ieguvis pieredzi Somijā un Dānijā. Pēdējo 10 gadu laikā Jani ir bijis galvenais arhitekts desmitiem projektu, kur viens no apjomīgākajamiem pārsniedz 50 000 kvm2.

Jani darbs ar skolas projektiem sākās 2000-šo gadu sākumā, kad viņš sāka radīt atvērtā tipa mācību vides, kurās apvienoti dažādi koncepti: dzīvojamās zonas, modulārs dizains, daudzfunkcionālas telpas, jaunākās tehnoloģijas un energoefektivitāte. Jaunākie projekti ietver hibrīd ēku projektēšanu, kas apvieno dažādus lietotājus zem viena jumta, sajaucot mācību un darba vidi ar komerciālām un mājokļa funkcijām.

Jaunākie realizētie un notiekošie projekti ietver vienu no lielākajiem dienas aprūpes centriem Somijā, Tikkurila Daycare (2019), Hankasalmi skolas centru (2020), Somijas pedagoģijā balstīto HTA skolu un kultūras centru Almatā, Kazahstānā (tiks pabeigts 2021. gadā) un agrīnā būvniecības posmā šobrīd ir daudzpusīgs Forssa dienas aprūpes, skolu un bērnu invalīdu centrs (tiks pabeigts 2022. gadā).

Somijas pedagoģiskās arhitektūras kvalitāte ir ļāvusi Jani izstrādāt projektus visā pasaulē, nesen arī Krievijā un Kazahstānā. Viņš ir arī lektors, kurš pasniedz arhitektūru un idejas par jaunām mācību vides formām.

“Vienīgais veids, kā izveidot veiksmīgu vidi, ir savlaicīga un pastāvīga visu projekta dalībnieku iesaistīšanās ar atvērtu prātu un jaunām idejām.”

TIINA MALSTE

ISKU Mācību vides projektētāja

Mācību vides pārveidošana

Covid-19 mudināja mūs pārveidot gan mācību procesus, gan telpas. Nepieciešamo drošības pasākumu ievērošana skolas ēkās, kas nav mainījušās kopš marta, prasa iztēli un efektīvu vietas izmantošanu. Vebinārā Tiina iepazīstinās ar dažām viegli pielietojamām idejām par to, kā tradicionālās klases, gaiteņus un koridorus pārveidot par daudzfunkcionālām mācību vidēm, neieguldot daudz līdzekļu.

Biogrāfija

Tiina Malste (M.Ed.) ir pieredzējusi skolotāja, skolotāju izglītotāja un mācību vides projektētāja. Savas karjeras laikā viņa ir plaši iesaistījusies jaunu izglītības pieeju izstrādē gan Somijas, gan pasaules skolās un sadarbībā ar tām, veicinājusi skolotāju un direktoru prasmes.

Viņas darbs ir saistīts ar holistisku skolas attīstību un dizainu, kā arī izglītības profesionāļu prasmju un kompetenču profilēšanu, lai sasniegtu labākos iespējamos mācību rezultātus. Viņai ir pieredze darbā ar dažādu profesionāļu komandām un papildus dzīvošanai Somijā, viņa ir strādājusi starptautiskā skolā Ķīnā un Somijas partnerības projektā Abū Dabī, Apvienotajos Arābu Emirātos, attīstot izglītības sistēmu un praksi.

JOONAS VIKSTRÖM

ISKU Health projektētājs

Materiālu izvēle, lai radītu drošu un veselīgu skolas vidi 

Higiēnas kontrole ir tēma, kas agrāk galvenokārt bija aktuāla veselības aprūpes nozarē. Mūsdienās visas sabiedriskās telpas ir pakļautas šo pasākumu realizēšanai kā vitāli svarīgai ikdienas darbībai. ISKU komanda ir izpētījusi un izstrādājusi koncepciju, kurā infekcijas kontrole tiek uzlabota ar materiālu izvēli mēbelēs. Šajā vebinārā Joonas iepazīstinās Jūs ar ISKU Health (ISKU+) koncepciju un to, kā to var izmantot mācību vidēs.

Biogrāfija

Joonas ir ilggadēja pieredze darbā starptautiskos B2B tirgos un profesionālajā tirdzniecībā. Šī pieredze ir saistīta ar maģistra grādu riska pārvaldībā un apdrošināšanā Tamperes Universitātē, Somijā.

ISKU+ koncepcija apvieno ISKU ilgtspējīgo un sociālo atbildību ar tā dēvētajām rentabilitātes un organizācijas produktivitātes vērtībām mūsu klientu darbībā. Elektriski biroja galdi bija ergonomisku darba apstākļu revolūcija, un pretmikrobu mēbeles to dara, uzlabojot iekštelpu higiēnu. Samazināts slimības lapu skaits kā klientu atbalsta mehānisms ir labākais pakalpojums, ko ISKU var piedāvāt saviem klientiem.

Menu
Home
Shop
0 items Cart
Scroll To Top