Mūsu misija: Tavs sabiedrotais visa mūža garumā

Svarīgie dzīves mirkļi. Mūsu misija ir būt par ceļabiedru visa mūža garumā jau no paša sākuma. Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt veiksmes sajūtu skolā, darbā, veselības aprūpes vidē, kā arī citās sabiedriskās un brīvā laika pavadīšanas vietās. Visas mūsu darbība tiek vadīta pamatojoties uz mūsu vērtībām, vīziju un misiju.

Vīzija
Nodrošināt vislabāko un ātrāko servisu

Mēs esam nelokāmi un sistemātiski attīstāmies savā darbībā. Mēs lepojamies ar mūsu apmierinātajiem klientiem, gala lietotājiem, darbiniekiem, partneriem un citām ieinteresētajām personām. Mūsu risinājumi virza mūsu klientu biznesu uz priekšu un palīdz sasniegt mērķus. Mēs pastāvīgi pilnveidojamies, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības, nekad nezaudējot atbildību.

ISKU vērtības

ISKU pašreizējās vērtības tika noteiktas 2012. gadā. Tās ir balstītas uz mūsu uzņēmuma nosaukumu. Somu valodas vārdi, kas ir atvasināti no burtiem I, S, K un U veido mūsu darbības vērtības: iedvesmojošs, somisks, gatavs uzklausīt un attīstošs.

  • Inspiroiva (iedvesmojošs)
  • Suomalainen (somisks)
  • Kuunteleva (gatavs uzklausīt)
  • Uudistuva (attīstošs)

ISKU vēlas iedvesmot un iedrošināt savus klientus, personālu un partnerus, lai radītu veiksmes stāstus. ISKU somiskās saknes ir svarīga un acīmredzama vērtība uzņēmumam. Kopš 1928. gada ISKU ir paļāvies uz somu darbu, kompetenci un kvalitāti. Spēja klausīties ir nepieciešama ilgtspējīgai attīstībai. Uzklausot klientus, kolēģus un partnerus, mēs varam visu laiku uzlabot sevi.