Framery One – jaunākās paaudzes akustiskā kabīne

Akustisko kabīņu ražotājs Framery ir laidis klajā jaunu produktu – Framery One – pasaulē pirmo viedo akustisko kabīni. Framery One ir ne tikai stilīga un super gudra, tā ietver arī jaunākās tehnoloģijas, nodrošina augstāko skaņas slāpēšanu un bez atbalss akustiku. Framery One ir ļoti pielāgojama darba vieta, kurā tevi netraucēs ārējie trokšņi vai citi apstākļi, kamēr Tu koncentrējies sarunai vai darbam.

Ieejot Framery One, Tev vairs nav jāuztraucas, ka Tavas privātās sarunas tiks noklausītas, tāpat arī ārpusē esošie kolēģi Tev netraucēs pateicoties kabīnes augstajai skaņas izolācijai.

Kabīne aprīkota ar integrētu kalendāra sistēmu, kas nodrošina ērtu un attālinātu kabīnes rezervāciju. Ja kabīne ir brīva, vienkārši dodies tajā iekšā un kabīne tiks automātiski rezervēta – gaismas signāls kabīnes ārpusē informē par kabīnes aizņemtību.

Framery One regulācijas iespējas ir tikai viena pieskāriena attālumā – izmantojot augstās izšķirtspējas skārienjūtīgo ekrānu, iespējams noregulēt gaismas un ventilācijas intensivitāti. Vēl kabīne ir aprīkota ar Framery Connect – digitālo vadības sistēmu, kas attēlo lietošanas datus un sniedz informāciju par nepieciešamo apkopi.

Framery One pielāgojas savam lietotājam – kabīne aprīkota ar augstumā regulējamu galdu, krēslu un kāju balstiem. Tāpat pieejama kabīne bez krēsla, ja dod priekšroku darbam stāvus. Aprīko kabīni ar ritenīšiem un pārbīdi to jaunā vietā!

Pateicoties iespaidīgajai ventilācijai, strādājot kabīnes iekšienē, tiek nodrošināts tīrs un svaigs gaiss. Ja nepieciešams, papildus iespējams uzstādīt aktīvās ogles filtru.

Pielāgojies savam interjeram vai uzņēmuma logo! Framery One pieejama dažādās krāsās un ļauj kombinēt dažādus toņus mēbelēm, kabīnes ārpusei un paklājiem.

Vecā modeļa kabīnes pamatā tika izgatavotas no koka. Framery One ražošanā galvenokārt izmantots tērauds, kas atvieglo kabīnes montāžu un sniedz augstāko uguns drošību. Papildus visam – 95% kabīnē izmantoto materiālu ir otrreizēji pārstrādājami!

Framery One akustiskā kabīne plašākai auditorijai tika prezentēta 10. februārī. Atklāšanas pasākumu vari skatīt šeit – https://www.frameryacoustics.com/en/framery-virtual-launch/ !

Iepazīsties ar Framery One!

Iepazīsti arī citas akustiskās kabīnes!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *